KURUMSAL

Tüm Projeleriniz için Kaliteli Bakış Açısı

Slider

HAKKIMIZDA

Türkiye' de üretip tüm dünyaya uyguluyoruz

Minersan Mineral A.Ş. : 2015 yılında yapı kimyasalları sektörüne giriş yapmış şirketlerden birisidir.

Yapı kimyasalları ve yalıtım malzemeleri alanında, bu güne kadar bilinen tüm ürünlerin dışında özel olarak tanımlanabilecek bir ürünü sektöre sunmaktadır. ISO 9001:2008, TSE ve CE belgelerine sahip olan Minersan Mineral A.Ş. 4 yıllık bir AR-GE geçmişi sonucunda yeni nesil ısı yalıtımıyla sektöre adını yazdırmıştır. 2200 m² kapalı 7500 m² açık alana sahip olan Minersan Mineral A.Ş. Amasya ilimizde kendi kalite güvencesiyle üretim yapmaktadır.

Ürünümüzün kolay uygulana bilirliği, düşük maliyetli oluşu ve TSE nin belirtmiş olduğu tüm standartlara uygun olması sektörde yenilikçi, çağdaş ve modern bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlediğimizin bir göstergesidir.

MİSYONUMUZ, VİZYONUMUZ

Sağlam yapılarla sağlam yarınlara.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen minersan mineral, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan, kuruluşundan bu yana “insana saygı” yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü sektörel faaliyetleri, gerekse ürettiği yalıtım ürünleri ile sektöre adını duyurmayı başarmıştır…

MÜŞTERİ MEMNUNİYET POLİTİKASI

Müşteri odaklı hizmetmelerimiz,

Minersan Mineral’in müşteri memnuniyet politikasının temelini ‘MÜŞTERİ ODAKLILIK’ oluşturur.Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda süreçlerimizi sürekli iyileştirir ve müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefleriz.Müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak için müşteri şartlarının karşılanıp…

KALİTE HEDEFLERİ

Kalite yaşam biçimimizdir.

Minersan Mineral San.Tic.Aş.’nin en önemli amaçlarından biri ülkenin yapı kimyasalları alanında gelişmesine katkıda bulunmak ve uluslararası pazarda iyi bir yer edinerek ülkemizin dış Pazar piyasasını artırmaktır. Hedeflere ulaşım, kurum içinde gerçekleştirilen denetim ve birimlerde saptanan göstergelerin…

KALİTE POLİTİKASI

Çalışanlarımızın katılımı,

Çalışanlarımızın katılımı ve desteği ile müşteri ihtiyaç ve beklentilerini, en iyi şekilde karşılayacak doğrultuda kalite yönetim sistemi şartlarını uygulamak. Sürekli gelişimi sağlamak ve taahütlerimizi zamanında, eksiksiz olarak yerine getirmek. İmkansız gibi görünen yeni orjinal tasarımlara imza atarak üretimlerimizi gerçekleştirmek. Uluslararası …

SIKÇA SORULAN SORULAR

HORASAN PLUS doğal ısı yalıtım sıvası, boyalı yüzeylerde uygulanabilir. Eğer uygulama yapılacak alanda deformasyonlar ve dökülmeler varsa kazınmalı yüzey temizlendikten sonra uygulamaya geçilmelidir.

HORASAN PLUS, Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Onaylı y.27.567/014 poz numaralı TSE,CE,ISO Belgelerine sahip bir üründür. Yeni binalarda iskâna yol açan eski binalarda da EKB’yi(Enerji Kimlik Belgesi) yalıtım kısmından alabilen Resmi evrak eksiği olmayan bir üründür.

Horasan Plus Doğal Isı Yalıtım Sıvası modifiye liflerle ve doğal minerallerle zenginleştirildiği için çatlama ve dökülme yapmaz.

İnorganik Kökenli madenlerden elde edildiği için, ömrü bina ömrüne eştir.

5° ile 30° arasında uygulanır. Dikkat edilmesi gereken husus uygulama yaparken ve sonrasında havanın yağışlı olmamasıdır.

İçeriden uygulanmasında herhangi bir sıkıntı yoktur. Saten yüzey üzerine uygulanacaksa çentme işlemi yapılmalıdır. Ayrıca ev içerisinde iyi bir ses yalıtımı yapar.

Bölgelere göre kalınlık değerleri değişkenlik göstermekle birlikte, mevcut oturulan binalarda min. 2cm kalınlıkta uygulama yapılmalıdır.

Kapalı ve açık çatılarda Horasan Plus Doğal Isı Yalıtım Şapı kullanılır. Çatı kapalı ise ayrı bir uygulama yapılmaz ama çatı açık ise üzeri su izolasyon malzememiz ile kapatılmalıdır. Daha sonra seramik vb. yapı malzemeleri ile kapatılabilir.

Horasan Plus Doğal Isı Yalıtım Sıvamız, 1300° C Sıcaklığa 1 saat boyunca tepki vermeden dayanabilir, 2 saat sonunda da kendini yok etmeye başlar.(Yangın anında binada 15. dakikada oluşan sıcaklık 450° C’dir. İnsan vücudu 120 ° C’lik bir sıcaklığa sadece 2 dk dayanabilir)

Horasan Plus Doğal Isı Yalıtım Sıvası, ısı ve ses yalıtımı amacıyla parke ve seramik altında gönül rahatlığıyla uygulanabilir.