ÜRÜNLERİMİZ

Tüm projeleriniz için kaliteli bakış açısı

Slider

Dış Cephe

Horasan Plus

Horasan Plus; binalarda, özellikle foto katalitik yalıtımın istenildiği yerlerde ısı, su ve ses yalıtımını aynı anda sağlayan, doğal minerallerden oluşmuş kompozit yalıtım sıvasıdır. Tamamen doğal madenlerden oluşan Horasan Plus içerisinde kanserojen maddeler bulundurmadığı için insana ve doğaya güven verir. Gözenekli yapısı ve özel formülü sayesinde nefes alabilme özelliğine sahip olan Horasanplus, binalarda oluşan nem, küf, mantar vb. oluşumları önler. Sağlıklı ve doğal bir yaşam sunar. Horasan Plus oldukça hafif yapısı sayesinde binanızın depreme dayanıklılığını artırır.

İç Cephe

Horasan Plus

Horasanplus iç cephe kompozit yalıtım harcı, binalarda özellikle fotokatalitik yalıtımın istenildiği yerlerde, gazbeton, tuğla, bims, biriket ve brüt beton yüzeylerde uygulanan, yapışma ve rahat uygulama olanağı sağlayan, içerisinde kimyasal madde barındırmayan, insana ve çevreye zararı olmayan doğal maddelerden oluşmuştur. Ses ve ısı yalıtımı sağlayan, doğal minerallerle takviye edilmiş, rutubet önleyen ekolojik ve antibakteriyel bir kompozit yalıtım harcıdır.

Şap Zemin Kaplama

Horasan Plus Inorganic Şap

HORASANPLUS İNORGANİC ŞAP  silisyum esaslı kompozit  bir zemin yalıtım harcıdır. Kapalı gözenekli doğal 
minerallerden özellikle binaların zeminlerinde  kullanılmak üzere geliştirilmiş tek başına ısı,ses ve yangın 
yalıtımını aynı anda sağlayan ve ürünlerimizde kullandığımız minerallerin özelliğinden kaynaklı nefes alabilen 
kompozit bir harçtır. Toz ve kraft torbalarda sunulmuştur su ekleyip karıştırılıp kullanılır. 

Teras

Horasan Plus Inorganic Teras

HORASANPLUS İNORGANİC TERAS  silisyum esaslı kompozit  bir yürünen zemin harcıdır. Kapalı gözenekli doğal 
minerallerden özellikle binaların teras vb az yürünülen alanlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş tek başına ısı,ses 
ve yangın yalıtımını aynı anda sağlayan ve ürünlerimizde kullandığımız minerallerin özelliğinden kaynaklı nefes 
alabilen kompozit bir harçtır. Toz ve kraft torbalarda sunulmuştur su ekleyip karıştırılıp kullanılır. 

Su Yalıtım

Minerfix

Çimento esaslı, negatif ve pozitif su basıncına dayanıklı, çimento esaslı yüzeylerin kapiler boşluklarına transfer olabilen, tek bileşenli, kristalize su yalıtım harcı.

Isı Yalıtım

Minermanto

MİNERMANTO; çimento esaslı, doğal minerallerle desteklenmiş yapısında polimer içeren (gaz beton, bims, brüt beton, cam, Alçıpan, PVC,  betopan, Alçı, Yağlı boyalı yüzeyler, çelik konstrüksiyon, galvaniziz metal yüzeyler eski yapılar ve fayans yüzeyleri vb.)  yüzeylere çelik mala ile 3-4 mm kalınlığında uygulanan  hemen ardından taraklı mala ile yere paralel şekilde taranarak HORASAN PLUS ısı yalıtım sıvasına uygun hale getirmek için kullanılan çok güçlü bir aderans artırıcı macundur. 

Isı Yalıtım

Minerdeco

MİNERDECO: Tüm yapılan dış cephe ısı yalıtım sistemleri üzerinde son kat kaplama malzemesi olarak kullanılır. Tane Dokulu Sıva binaların dış cephelerinde yüzey kaplama malzemesi olarak geliştirilmiş %98 inorganik malzemelerden oluşan, mineral desenli dokuda, suya dayanıklı ve dondan etkilenmeyen, UV ışınlarına karşı dayanıklı, Yüksek yapışma mukavemetine sahip, elastik ve nefes alabilen bir mineral kaplamadır. Yapısında kristalize madenler içerdiğinden dolayı güneş ışınlarını yansıtıcı özelliğe sahiptir.