KURUMSAL

Tüm Projeleriniz için Kaliteli Bakış Açısı

Slider

Hakkımızda

Minersan Mineral A.Ş. : 2015 yılında yapı kimyasalları sektörüne giriş yapmış şirketlerden birisidir.

Yapı kimyasalları ve yalıtım malzemeleri alanında, bu güne kadar bilinen tüm ürünlerin dışında özel olarak tanımlanabilecek bir ürünü sektöre sunmaktadır. ISO 9001:2008, TSE ve CE belgelerine sahip olan Minersan Mineral A.Ş. 4 yıllık bir AR-GE geçmişi sonucunda yeni nesil ısı yalıtımıyla sektöre adını yazdırmıştır. 2200 m² kapalı 7500 m² açık alana sahip olan Minersan Mineral A.Ş. Amasya ilimizde kendi kalite güvencesiyle üretim yapmaktadır.

Ürünümüzün kolay uygulana bilirliği, düşük maliyetli oluşu ve TSE nin belirtmiş olduğu tüm standartlara uygun olması sektörde yenilikçi, çağdaş ve modern bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlediğimizin bir göstergesidir.

Oluşturulmuş uzman kadromuz ile inşaat sektöründe karşımıza çıkabilecek tüm sorunlara karşı çözüm üreterek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmakta olan Minersan Mineral A.Ş. müşterinin isteklerini bir vazife olarak görmüş ve ihtiyaçlarını karşılamak için geniş çaplı AR-GE laboratuvarı kurmuştur.

Minersan Mineral A.Ş; Geleceğe güvenle bakmanız, sağlıklı ve mutlu bir yaşam geçirmeniz için mevcut ürünlerinin kalitesini her daim artırmak ve yeni ürünler ile piyasaya zenginlik katarak siz değerli müşterilerimize sunmaya devam etmektedir.

Türkiye' de üretip tüm dünyaya uyguluyoruz