KURUMSAL

Tüm Projeleriniz için Kaliteli Bakış Açısı

Slider

Misyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen minersan mineral, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan, kuruluşundan bu yana “insana saygı” yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü sektörel faaliyetleri, gerekse ürettiği yalıtım ürünleri ile sektöre adını duyurmayı başarmıştır.

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma açısından, üstün başarı ile faaliyetlerini yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız,

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz,Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize sağlıklı ve güvenilir yaşamın kapısını açıyoruz,

Vizyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.
Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite sağlayan MİNERSAN MİNERAL standartları uluslararası kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır.

MİNERSAN MİNERAL gelişen inşaat teknolojilerine uygun ürünler üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.

Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran MİNERSAN MİNERAL, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır.

Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.

Türkiye' de üretip tüm dünyaya uyguluyoruz